اعضای شورای مرکزی خانه فیلمسازان انقلاب اسلامی فارس مشخص شدند.

محمد علی یزدانشناس دبیر مجمع هنرمندان انقلاب اسلامی فارس اعلام کرد که در روز 20 تیرماه 1400 اولین دوره انتخابات تعیین شورای مرکزی خانه فیلم سازان انقلاب اسلامی فارس برگزار گردید و آقایان ابراهیم شیشه گر ، محمد علی یزدانی ، محمد حسن محمودی ، مهدی صدیقی و سیاوش نقیبی نژاد بعنوان پنج عضو اصلی و آقایان مجید تجرد و سید مهدی پور یزدانپرست بعنوان اعضای علی البدل خانه فیلمسازان انقلاب اسلامی فارس برای طی یک دوره دو ساله برگزیده شدند.

این شورا طبق اساس نامه در اولین جلسه باید دبیر خانه فیلمسازان را از بین اعضای منتخب مشخص نماید و برنامه عملیاتی خود را برای سال آینده در حوزه های توانمندسازی و تولید ارائه نماید.

آقای یزدانشناس در گفتگو با بخش خبری سایت جبهه یار اضافه نمود که در حال حاضر مجمع عمومی خانه فیلم سازان انقلاب اسلامی فارس 60 عضو دارد که همه اعضا از افراد شناخته شده و با سابقه و دارای تخصص در حوزه فیلم سازی می باشند و این سازماندهی در قالب خانه فیلمسازان انقلاب اسلامی فارس انشاالله زمینه محقق شدن مطالبات صنفی و حقوقی و آموزشی فیلمسازان بومی فارس را سرعت خواهد بخشید و زمینه معرفی و شناخته شدن بیشتر هنرمندان فارس را فراهم خواهد نمود.

در مورد جزییات برگزاری انتخابات شورای مرکزی خانه فیلمسازان ، طبق آیین نامه اجرایی مجمع هنرمندان انقلاب اسلامی فارس بعنوان مجری و برگزار کننده انتخابات شناخته می شود و مرکز رسانه جبهه فرهنگی انقلاب نقش ناظر را خواهد داشت. از حدود دو ماه قبل ثبت اسامی اعضای مجمع عمومی آغاز شد و پس از آن 15 روز زمان را برای ثبت نام از داوطلبین تعیین کردند که در این بازه زمانی یازده نفر برای عضویت در شورای مرکزی خانه فیلم داوطلب شدند و در نهایت در تاریخ 20 تیرماه 1400 انتخابات بصورت مجازی برگزار گردید.

از 60 نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات 41 نفر در زمان تعیین شده در سامانه رای گیری آراء خود را ثبت نمودند و این امر مشارکت 68.33 درصدی را در اولین دوره رقم زد. و در نهایت مجموع آراء اخذ شده به شرح زیر اعلام گردید.

نتایج :

اعضای اصلی شامل :

ابراهیم شیشه گر : 34
محمد علی یزدانی : 27
محمد حسن محمودی : 26
مهدی صدیقی : 25
سیاوش نقیبی نژاد : 19

اعضای علی البدل

مجید تجرد : 18
سید محمد مهدی پوریزدانپرست : 16

سایر آرا به شرح زیر می باشد.

سید عبدالعلی دهقانی : 13
علی رحمانیان : 12
محمد مقتدری : 10
حسین بنیاد : 10

 

محمد علی یزدانشناس در ادامه اعلام نمود که عضویت در مجمع عمومی خانه فیلم سازان انقلاب اسلامی فارس از طریق ارسال رزومه و اطلاعات شخصی از طریق لینک زیر برای همه علاقه مندان  امکان پذیر است و اعضای مجمع عمومی انشاالله با اقدامات شایسته و متشکل شورای جدید اتفاقات امیدآفرین و مثبتی را در عرصه فیلم سازی استان رقم خواهند زد.

عضویت در خانه فیلم سازان فارس

نتایج انتخابات خانه فیلم فارس
نتایج انتخابات خانه فیلم سازان در سال 1400

 

پوستر انتخابات خانه فیلم فارس
پوستر اولین دوره انتخابات خانه فیلم فارس
ابراهیم شیشه گر
ابراهیم شیشه گر

 

محمد علی یزدانی
محمد علی یزدانی

 

محمد حسن محمودی
محمد حسن محمودی

 

مهدی صدیقی
مهدی صدیقی

 

سیاوش نقیبی نژاد
سیاوش نقیبی نژاد

نظرات بسته شده است.