چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان فارس

به گزارش سراج24 فارس؛ ابراهیم شیشه گر دبیر این رویداد رسانه ای با بیان اینکه برای هفتمین سال متوالی این جشنواره در سطح کشور و چهارمین سال در استان فارس برگزار خواهد شد، گفت: این جشنواره در بخش‌های «خبر»، «مصاحبه»، «گزارش»، «تیتر»، «یادداشت»، «کاریکاتور»، «موشن گرافیک»، «فیلم خبری» و «عکس» برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: آثاری می توانند به جشنواره ارسال کنند که از اول بهمن ماه  ۱۳۹۹ تا ۳۰ دی ماه ۱۴۰۰ در نشریات کشوری و استانی، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری منتشر شده باشد.

وی تاکید کرد: این جشنواره در بخش‌های خبر، مصاحبه، گزارش، تیتر، یادداشت، کاریکاتور، موشن گرافیک، فیلم خبری  و عکس برگزار می شود.
وی بیان داشت: جهش تولید، امیدآفرینی، ظرفیت‌های کشاورزی استان، حقوق شهروندی، بصیرت، دشمن شناسی، آسیب های اجتماعی، بیانیه گام دوم،کمک مومنانه، مدافعان سلامت و شهدای رسانه‌ای، سبک زندگی، فرصت‌ها و تهدیدات فضای مجازی از جمله محورهای هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذراست.

دبیر جشنواره رسانه‌ای ابوذر فارس تاکید کرد: از آنجایی که توسعه ورزش به نشاط و شادابی در جامعه و امیدآفرینی کمک می‌کند در سال ۱۴۰۰ بخش ورزش نیز به این دوره از جشنواره اضافه شده است.

وی به اهداف برگزاری این جشنواره اشاره کرد و افزود: تولید محتوا، ایجاد فرصت نقش آفرینی برای بسیجیان رسانه‌ای دغدغه مند، شناسایی افراد رسانه‌ای دارای مهارت و توانمند برای تولید محتوای گسترده برای رسانه‌های سراسری، تربیت کادر خبری فنی استاندارد و بسیجی، حساس کردن مسئولان برای حل معضلات و آسیب‌های اجتماعی و جریان سازی رسانه‌ای از اهداف برگزاری این جشنواره است.

شیشه‌گر با بیان اینکه استان فارس فعالیت‌های بسیار خوب رسانه‌ای در تمام حوزه‌ها دارد، اظهار داشت: نسبت به حضور پررنگ فعالان رسانه در این دوره  امیدوار هستیم و  هر فرد می‌تواند در سه بخش و در هر بخش حداکثر سه اثر را برای شرکت در جشنواره ارسال کند.
وی گفت: برگزیدگان استانی این جشنواره به مرحله کشوری راه خواهند یافت و از نفرات برتر استانی در مراسم اختتامیه با دریافت جوایر نقدی و لوح سپاس تقدیر خواهد شد.

شیشه‌گر افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به شکل حضوری یا پستی به آدرس شیراز، خیابان پاسداران، دفتر بسیج رسانه فارس یا خیابان فردوسی، کوچه پروانه، جنب سالن مجتمع فرهنگی ورزشی شلمچه، سازمان بسیج رسانه فارس تحویل دهند و یا به صورت فایل Pdfاز طریق شبکه‌های اجتماعی به شماره ۰۹۲۱۱۷۲۸۱۲۵⁩ ارسال کنند.

نظرات بسته شده است.