فراخوان ایده گسترش فرهنگ کتاب خوانی در خانواده

فرض ما بر این است کسی که به این صفحه و مطلب رسیده، حتما یک ربط و ارتباطی با کتاب و کتابخوانی دارد و حتما چندتایی کتاب در فهرست «خوانده شده»هایش هست. همینطور احتمال می‌دهیم که اگر لذت کتاب خواندن را تجربه کرده باشید، احتمالا به توضیح و شرح بیشتری برای فواید این عادت خوب نیاز ندارید. اما مگر همه‌ی ما و تمام کتاب‌خوان های دنیا از ابتدا کتاب دست‌شان بوده است؟

بیایید با هم صادق باشیم: کتابخوان شدن، گاهی به یک تصادف وابسته است و ممکن است همه‌ی آدم‌ها در مسیر زندگی‌شان تصادفی را تجربه نکرده باشند که به سمت کتاب‌ها هدایت شوند. کم نیستند آدم‌هایی که کتاب خواندن را نه یک کار معمولی و البته لذت بخش، که یک امر پیچیده و گاها دشوار می‌پندارند. ما در عصری زندگی می‌کنیم که دستیابی به اطلاعات (از هر نوع) ساده‌تر و سریع‌تر از هر زمان دیگری ممکن است و احتمالا در قیاس با شبکه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو و…، کتاب گزینه‌ی سریع و خوشایندی برای پر کردن اوقات نیست! بله، حتی کتاب‌خوان ترین آدم‌های دور و بر ما هم، وقت بیشتری را صرف چیزهایی جز کتاب می‌کنند.

اگر فکر می‌کنید کتابخوان بودن می‌تواند به آدم کمک کند تا حال‌مان بهتر شود؟ اگر پیشنهاد و ایده ای خلاقانه برای ترویج کتابخوانی در بین خانواده ها دارید، آن را با ما به اشتراک بگذارید و با شرکت در این رقابت جذاب جایزه دریافت کنید.
ما هم برای اجرایی شدن ایده‌تان شما را همراهی خواهیم کرد.

اولویت های ایده پردازی

ابتکاری ، خلاقانه و نو بودن ایده ها و پیشنهادات

متناسب با نیاز خانواده های ایرانی – اسلامی

توجه به گروه های سنی مختلف در خانواده ( مخصوصا کودکان و نوجوانان )

تاثیر پایدار و ماندگار در ارتقای سطح فرهنگ کتابخوانی در خانواده

کم هزینه بودن و قابلیت اجرا با کمترین امکانات

به ایده ها و پیشنهادات برتر جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد و برای اجرایی شدن طرح ها شما را حمایت خواهیم کرد.

مهلت ارسال آثار نیمه مرداد 1400

[gravityform id=”51″ title=”true” description=”true”]
فراخوان ایده گسترش فرهنگ کتاب خوانی در خانواده

نظرات بسته شده است.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/jebheyar/public_html/web/wp-includes/functions.php on line 5107