درباره ما

بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیاء (عج) و زیر مجموعه آن جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با هدف جبهه سازی و هماهنگی و هم افزایی فعالان و مؤسسات فرهنگی انقلابی و غیر دولتی با تلاش جمعی از فعالان فرهنگی با سابقه کشور و مدیریت حاج حسین یکتا در حدود سال نود راه اندازی شدو هم اکنون دبیر جبهه کشور جناب آقای عبودتیان می باشد.در این مدت از طریق ارتباط گیری با مجموعه های فرهنگی و حضور در تمامی مراکز استان های کشور و نیز از طریق مجامع تخصصی مانند کتاب ،قرآن ،مشعر ،انقلاب اسلامی ، اقتصاد مقاومتی ، تربیت کودک و نوجوان ، سلامت، بین الملل ، عفاف و حجاب و … اقدام به ایجاد ارتباط و راه اندازی برنامه هایی جهت آموزش و توانمندسازی فعالان فرهنگی کرده است.

دبیر استانی این جبهه در فارس از سال 1395 جناب آقای حجه الاسلام سید محمد انجوی نژاد تعیین شده اند.

از جمله فعالیتهای صورت گرفته میتوان به برگزاری عملیات سازندگی و محرومیت زدایی در مناطق محروم حاشیه شهر شیراز اشاره کرد که با حضور بیش از ۵۰ موسسه برگزار گردید و قرار است که در تمامی استان فارس به اجرا در بیاید.

لازم به ذکر است جنس کار این جبهه از نوع ستادی است نه عملیاتی به این معنی که این جبهه حلقه اتصال موسسات فرهنگی با یکدیگر جهت هم افزایی و ارتباط مجموعه ها با یکدیگر می باشد.

این جبهه دارای یک شوارای راهبردی در کشور با عضویت افراد شاخصی چون آیت الله میرباقری ، حجه الاسلام پناهیان و حجت الاسلام خسروپناه ، دکتر طاهری ، و … می باشد.

در استان فارس نیز شورای راهبردی این جبهه بزرگانی همچون آیت الله دژکام ، آیت الله کلانتری ، حجت الاسلام مقامی، حجت الاسلام انجوی نژاد، دکتر جاجرمی زاده و … می باشند.

اطلاعات تماس

تلفن : 07132361655
کانال ما درپیام رسان ایتا : https://eitaa.com/jebhefars
کانال ما در پیام رسان تلگرام : https://t.me/jebhefars
صفحه ما در اینستاگرام : instagram.com/jebhefarss

آدرس

شیراز ، خیابان خیام ، کوچه 12 ، فرعی اول سمت راست ، انتهای کوچه ، دفتر جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی فارس

برای ما پیغام بفرستید

تماس با جبهه

با ما همراه شوید

آدرس ما روی نقشه