گزارش تصویری از مراسم رونمایی از مستند داستان عکس ها

ماجرا و روایت سفر یک روزه سردار سلیمانی به شهر شیراز از قاب تصاویر

ابراهیم شیشه گر مدیر خانه فیلمسازان انقلاب اسلامی استان فارس در مورد فیلم مستند داستان عکس ها گفت :

متاسفانه به دلایل مختلف از جمله مسائل امنیتی فیلم زیادی از این سفر در دسترس نبود بنابراین تصمیم گفتیم روایت این سفر تاریخی را از زبان عکس‌ها بازگو کنیم و به همین خاطر عنوان این مستند”داستان عکس‌ها” انتخاب شد.

شیشه‌گر با تشکر از جبهه فرهنگی اجتماعی انقلاب اسلامی فارس ، سازمان تبلیغات اسلامی استان فارس و کنگره سرداران و ۱۵هزار شهید استان فارس به جهت حمایت از تولید این اثر اضافه کرد: ضرورت دارد اتفاقات مختلفی که استان به وقوع می‌پیوندند در قالب فیلم ثبت و ماندگار شوند و در این راستا خانه فیلمسازان انقلاب اسلامی استان فارس برای تولید آثار چندرسانه‌ای آمادگی کامل دارد.

کارگردان مستند داستان عکس‌ها گفت: قرار بود به مناسبت یکمین سالروز شهادت سردار سلیمانی، توسط خانه فیلمسازان انقلاب اسلامی استان فارس اثری ساخته شود که بنا شد اثر با محوریت استان فارس در خصوص این شهید سرافراز ساخته شود که بعد از حدود یک ماه پژوهش به طرح مستند داستان عکس ها رسیدیم.

شیشه‌گر با بیان اینکه در این مستند سعی کردیم از یک سفر به ظاهر معمولی نکات جذاب بسیاری را در معرض دید مخاطب قرار دهیم افزود: برای نخستین بار فایل صوتی مکالمه سردار سلیمانی با خانواده یکی از شهدای فارس که در خلال این سفر اتفاق افتاده منتشر شده است.

رونمایی از مستند داستان عکس ها

رونمایی از مستند داستان عکس هارونمایی از مستند داستان عکس هارونمایی از مستند داستان عکس هارونمایی از مستند داستان عکس هارونمایی از مستند داستان عکس هارونمایی از مستند داستان عکس هارونمایی از مستند داستان عکس ها

رونمایی از مستند داستان عکس هارونمایی از مستند داستان عکس هارونمایی از مستند داستان عکس هارونمایی از مستند داستان عکس هارونمایی از مستند داستان عکس ها

نظرات بسته شده است.