نشست مجازی با نماینده مجلس شورای اسلامی

نشست مجازی اعضای جمعیت فرهنگیان جوان کشور

‏به گزارش گروه روابط عمومی جمعیت فرهنگیان جوان، محمد جواد عسکری نماینده مجلس شورای اسلامی در نشست مجازی اعضای جمعیت فرهنگیان جوان کشور گفت: نگاه مجلس شورای اسلامی به آموزش و پرورش نگاه هزینه‌ای نیست، بلکه آموزش و پرورش را دستگاهی مولد و موثر در فرایند توسعه و پیشرفت جامعه میدانیم.
از نظر مجلس، آموزش و پرورش مهمترین وزارتخانه دولت محسوب می شود و باید تمامی امکانات برای حمایت از این وزارتخانه بسیج شود.

عسکری در رابطه با طرح نظام رتبه بندی گفت: مجلس برای باز کردن قفل اجرایی شدن رتبه بندی معلمان عزم جدی دارد و در ابتدایی دولت جدید این مصوبه جهت اجرایی شدن در مسیر درستی قرار خواهد گرفت.

نماینده داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی در رابطه با نحوه جذب معلم برای آموزش و پرورش گفت: تاکید ما در مجلس شورای اسلامی جذب معلماز طریق دانشگاه فرهنگیان است که مقام معظم رهبری هم بدان اشاره داشته اند که باید تلاش کنیم تا توسعه کمی و کیفی این دانشگاه محقق شود و معلمان متخصص ، متعهد و انقلابی در این دستگاه جذب شوند.

ایشان در ادامه‌ با اشاره به صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و به کار بردن عبارات اندیشمند جوان،مدیر جوان و کارگزار جوان در بیانیه، آینده را متعلق به جوانان عنوان کرده و برای حل مشکلات کشور بر نسخه اعتماد به جوانان تاکید کردند.

همچنین در پایان ایشان از مجاهدت مثال زدنی جمعیت تخصصی فرهنگیان جوان استان فارس به سبب برگزاری ویژه برنامه های گفتمانی موفق در سطح شهرستان های فارس تشکر کرده و برپایی جلسات منظم با این مجمع تخصصی جهت دنبال کردن مسائل و مشکلات معلمان را بسیار مثبت ارزیابی کردند.

نظرات بسته شده است.