برگزاری دومین جشنواره فرهنگی هنری تولید محتوا

مرتضی کریمی مسئول دبیرخانه کشوری جشنواره فرهنگی هنری (سرباز ولایت) اعلام داشت :

نظر به این نکته که باید به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به شکل یک مکتب و مدرسه درس آموز نگریست، از سوی دبیر خانه جمعیت فرهنگیان جوان کشور سومین جشنواره تولید محتوا چند رسانه‌ ای ویژه انتشار در فضای مجازی در دستور کار قرار گرفته است.

کریمی افزود: نظر به سابقه درخشان استان فارس در برگزاری جشنواره‌های آئینی و مذهبی و پس از برگزاری دو جشنواره موفق «مکتب عشق سلیمانی و سپاس معلم»
به دنبال تشکیل نشست‌های کارشناسی، با علم به ظرفیت‌های مجمع تخصصی فرهنگیان جوان استان فارس، تشکیل دبیرخانه جشنواره فرهنگی-هنری به استان فارس تعلق گرفت.

مسئله دبیرخانه جشنواره افزود: این جشنواره که به مناسب گرامیداشت نام و یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی همزمان با دومین سالگرد شهادت ایشان در حال برگزاری است، ویژه معلمان و دانش آموزان سراسر کشور در دو مقطع ابتدایی و متوسطه پیش بینی گردیده که اطلاعیه فراخوان آثار از طریق شبکه مجامع تخصصی فرهنگیان جوان در سراسر کشور به سمع معلمان و دانش آموزان رسیده است.

مسئول جمعیت فرهنگیان جوان فارس بیان داشت :

زمان ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره فرهنگی سرباز ولایت ۲۶ آذر ماه لغایت ۵ دی ماه ۱۴۰۰ و قالب ارسال آثاردر بخش دانش آموزان:
پادکست٫ نامه ای به سردار٫ نقاشی٫رادیو مدرسه و بخش فرهنگیان:
فیلم کوتاه٫پادکست٫طراحی پوستر٫داستان نویسی می باشد .

قرار است اختتامیه این جشنواره همزمان با روز شهادت سردار دلها در مجاورت حرم مطهر حضرت شاهچراغ با معرفی آثار منتخب جشنواره برگزار گردد.

نظرات بسته شده است.