اولین یادواره مجازی کشوری در پاسداشت قهرمان ملی شهید علی لندی

اولین یادواره مجازی کشوری در پاسداشت قهرمان ملی شهید علی لندی به میزبانی شیراز سومین حرم اهل بیت در ایران اسلامی برگزار شد.

در این یادواره که در بستر فضای مجازی و با استقبال کم نظیر فرهنگیان، دانش آموزان و عموم مردم استان های جنوب کشور برگزار شد، ابتدا خانواده معظم شهید علی لندی به ذکر خاطراتی از زندگی کوتاه نوجوان دهه هشتادی انقلابی پرداخته و شهید علی لندی را سرباز مدافع انقلاب اسلامی نامیده که همیشه در محافل خود را عاشق شهید و شهادت عنوان میکرد‌.

در ادامه برنامه حجت الاسلام محمد صادق مهرابی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان فارس، سرهنگ محمد جعفر دوستدار معاون اجتماعی سپاه فجر استان فارس و مرتضی کریمی مسئول جمعیت فرهنگیان جوان استان فارس نیز با ذکر جنبه های مختلف تاثیر گذاری شهادت نوجوان دهه هشتادی علی لندی که نمونه امروزی شهید حسین فهمیده است و مقام معظم رهبری,حفظه الله, نیز جنس رشادت ایشان را مورد تحسین قرار دادند، از ضرورت الگو سازی برای نوجوانان و جوانان سخن گفته و مسئله جای گذاری ابعاد ایثار این شهید عزیز در کتب درسی را از مسائل مهم و قابل پیگیری قلمداد کردند.

قرار است در آذر ماه سال جاری، جمعیت فرهنگیان جوان استان فارس میزبان ,خانواده شهید علی لندی, باشد و با حضور ایشان از ,کتاب بزرگ مرد کوچک, حول محور رشادت های شهداء نوجوان رونمایی کند.

                                 

 

نظرات بسته شده است.